Haberler
Hava Durumu
Site Haritası

Rehber Yasin Kimdir ?

Rehber Yasin Kimdir ?

Merhaba Sevgili dostlarım.Ben Mücahit Yasin Eyüpoğlu.Artvinliyim.Şimdi Samsunda ikamet etmekteyim.2014 Yılından beri Te Tur Turizm Seyahat Acentesi Sahibiyim ve Turlarımı Kendi Acentem tarafından düzenlemekteyim.

Samsun Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Mezunuyum.4 yıllık bir Turizm lisesi ve 2 yıl otellerde  staj yaptıktan sonra Ticarete başladım çeşitli iş kollarında çalıştım.Ardından 2002 yılında askere gittim.Ardından 19 Mayıs Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünü kazandım ve 2 yıl Turizm eğitimi aldım.Üniversite bitince Rehberlik Kursu için Şanlıurfa’ya gittim ve 8 ay orada kaldım Hem Rehberlik Kursumu gördüm hem de Ücretli öğretmenlik yaptım.Ayrıca Şanlıurfa Çok beğendiğim bir şehirdir.

Çocukluğumdan beri İçerisinde olduğum Turizm sektörü Beni farklı boyutlara yöneltti ve rehberlik yapmaya başladım.Yaklaşık 3 yıldır aktif olarak rehberlik yapmaktayım.15 yıldır Turizm sektöründe çalıştım ve Turizm Sektörünü tanıdım fakat rehberlik, Turizm sektörünün 1.kısmı diyebilirim.Otelciliğe göre daha farklı bir meslek.Gruplarla birer bir çalışıyoruz ve bütün hizmetleri acente ile beraber bizler yapıyoruz. Bugün profesyonel turist rehberi isem bunu Turizm Lisesindeki Öğretmenlerime borçluyum.Bizlere çok iyi eğitim verdiler ve bizleri Turizm sektörü için yetiştirdiler.Özellikle Aldığımız Yabancı dil eğitimi bizleri bu konumlara getirdi.Eğer 15 yıldır yabancı dilimizi unutmadıysak bu öğretmenimizin marifetidir.

Samsunda Profesyonel Turist Rehberi olarak Hizmet vermekteyim.İngilizce Dilinden Kokartlıyım.Başta Karadeniz Bölgesi (Doğu ve Batı) Bursa-Çanakkale,İstanbul,Kapadokya,Gap,Ankara,Doğu Anadolu,İç Anadolu olmak üzere bir çok Bölgeye Rehber olarak katılmaktayım.

Sitemde Örnek olarak Bazı Tur programları mevcuttur.Bu Programlar yalnızca tanıtım amacıyla konulmuştur.Bazı Firmaların İnternet Sitelerinden alıntıdır.Rehberler Firmaların Düzenlemiş olduğu turlara rehberlik hizmetiyle katılırlar.Benim amacım da Güzel Ülkemizin her yanını tanıtmaktır.


M.Yasin Eyupoğlu

Te Tur Turizm Seyahat Acentası
Çiftlik Mah.İstiklal Cad. No:102/20 İlkadım/Samsun
0362 233 6906

İller Arası Mesafe

 

 2022 Yılı Gerçek Mesafelerdir (KGM) Kara Yolları Genel Müdürlüğünden  Alınmıştır

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar21.131721.2164
Euro22.594722.6852
Takvim